Szef kancelarii KPRM skłamał w sprawie szczepionki Astra Zeneca!

Michał Dworczyk - Prawa ręka Premiera Mateusza Morawieckiego skłamał publicznie jakoby szczepionki Astra Zeneca na Covid-19 mogły być stosowane dla osób powyżej 55 roku życia jak i dla młodzieży poniżej 18 roku życia. Radio Zet 12.02.2021 upubliczniło artykuł w którym znajduje się cytat z Dworczyka: "Osoby urodzone w 1956 r. (czyli mające 65 lat) i młodsze (do 18. roku życia) mogą zostać zaszczepione przeciwko COVID-19 szczepionką firmy Astra Zeneca – powiedział w piątek szef KPRM Michał Dworczyk" podało Radio Zet.

Jest to jawne kłamstwo które nie jest podparte żadnymi sensownymi argumentami. Szemrana Unia Europejska udostępniła dnia 29.01.2021 oficjalną ulotkę firmy Astra Zeneca w której są zapisane skrajnie odmienne informacje "Dzieci i młodzież Nie określono dotychczas bezpieczeństwa stosowania ani skuteczności szczepionki COVID-19 Vaccine AstraZeneca u dzieci i młodzieży (w wieku poniżej 18 lat). Dane nie są dostępne." taki zapis znajduje się na oficjalnym dokumencie Unii Europejskiej. Jak wiemy Unia Europejska nie jest wiarygodnym źródłem jeżeli chodzi o obiektywne ocenianie produktów szczepiennych, jednakże jeżeli podają taką informację to nie robią tego ze zwykłej pomyłki, ten produkt nie jest bezpieczny dla młodzieży jak i dla osób powyżej 55 roku życia: "Obecnie dostępne dane z badań klinicznych nie pozwalają na oszacowanie skuteczności szczepionki u osób w wieku powyżej 55 lat".

Jeżeli na oficjalnej ulotce widnieją takie zapisy to po co insynuować niestworzone teorie i wprowadzać je w obieg publiczny? Ja jestem znany ze swoich kontrowersyjnych wpisów i wypowiedzi na temat szczepień, ale w każdej swojej wypowiedzi bądź wpisie zawieram argumenty i dowody świadczące o tym co mówię, tutaj jednak mamy popis manipulacji i próbę ocieplenia swojego wizerunku "dobrodziejstwem" wpuszczenia osób potencjalnie skazanych na problemy zdrowotne bądź zgon jako obiekty testowe dla korporacji Astra Zeneca! Tak, w moim odczuciu ci ludzie którzy zostaną tym preparatem zaszczepieni są obiektami testowymi, swoistymi królikami doświadczalnymi i za ich problemy zdrowotne bądź zgon wywołany szczepieniem nikt odpowiadać nie będzie! Sam skład owej "szczepionki" budzi moje zaniepokojenie. Nie jestem medykiem i wykształconym farmaceutą, ale patrzę na wszystko logicznie i nie wygląda to najlepiej: Adenowirus szympansi- o tym nie mam zielonego pojęcia dlatego zostawiam ten składnik "szczepionki" dla osób które znają się w tych tematach o wiele lepiej ode mnie. Polisorbat 80 - Jest to niebezpieczny składnik który szkodzi naszemu zdrowiu, jest on implementowany do serków, twarogów i innych półproduktów których używamy na codzień w naszych kuchniach, więcej o tym składniku przeczytasz na stronie WP. https://zywienie.abczdrowie.pl/polisorbat-80-dlaczego-jest-szkodliwy-i-gdzie-sie-znajduje-wideo

Etanol - Czystej postaci alkohol, nie wiem po co ma być alkohol wstrzykiwany do mięśnia ale budzi to moje zaniepokojenie, alkohol wstrzykiwany do organizmu powoduje większe upojenie się niż wypicie paru małpek a co za tym idzie podanie większej dawki alkoholu może spowodować śmierć, nie insynuuję tutaj że firma Astra Zeneca będzie dolewać alkoholu do szczepionki by uśmiercać ludzi, bardziej chcę pokazać jak taka substancja może być niebezpieczna dla naszych mięśni i całego organizmu gdy taki niezbadany należycie preparat zostanie wstrzyknięty do organizmu.

Sód - Lata temu czytałem o reakcjach alkoholu z sodem i możliwej reakcji chemicznej i być może potencjalnej reakcji chemicznej tych dwóch czynników w Etanolan Sodu, nie jestem specjalistą w tych dziedzinach dlatego traktować to trzeba jako moje spostrzeżenie, lecz może odbiegać od prawdy z racji mojej znikomej wiedzy na temat chemii. Jeżeli jednak taka reakcja stała by się faktem nasz organizm jest w ogromnym niebezpieczeństwie! Metale nie są dobre dla naszego organizmu i mogą spowodować trwałe uszkodzenia, wystarczy sprawdzić skład Kreta czy innej podobnej substancji żrącej by uświadomić sobie, że znajduje się w niej sód. Nie zbadany preparat nie powinien wejść na rynek, to samo tyczy się każdej szczepionki która powstała na już (Pfizer,Moderna, J&J, Astra Zeneca itd).

Polińscy dygnitarze kłamią wam prosto w oczy sugerując, że owa szczepionka jest bezpieczna a tak nie jest, jak można szczepić ludzi czymś co nie przeszło 5-8 lat testów? Jak można zachęcać rodziców by szczepić takim preparatem ich pociechy? Szwecja lata temu za swoje pośpieszne szczepienia zapłaciła i płaci do dziś ogromne odszkodowania niszcząc tymi preparatami życie dorosłych jak i najmłodszych tworząc ze zdrowych ludzi, osoby niepełnosprawne. Nierząd polin zrobi wszystko by zmusić w przyszłości każdego z nas do zaszczepienia się owymi preparatami potencjalnie śmiertelnie niebezpiecznymi dla każdego z nas! Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję zobacz na własne oczy ulotkę!

Ulotka Astra Zeneca:

https://ec.europa.eu/health/documents/community-register/2021/20210129150842/anx_150842_pl.pdf

Artykuł Radia Zet które cytowałem: https://zdrowie.radiozet.pl/W-zdrowym-ciele/Leki/Szczepionki/Dworczyk-szczepionka-Astra-Zeneca-mozna-szczepic-osoby-po-60.-r.z

63 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie