Nowy Porządek Świata Morawieckiego zapowiedziany na 15 Maja!

O Nowym ładzie vel Nowym Porządku Świata syjonistycznego domu Rotshild nagrałem specjalny materiał na kanał youtube gdzie omawiałem czym owe NWO jest i dlaczego jest ten projekt włączeniem państwa okupacyjnego polin w zalążek oficjalnego rządu światowego i proklamacji państwa światowego. Morawiecki jest człowiekiem banksterów i wszelako rozumianej banksterskiej kliki która należy do domu Rotshild, wiadomym jest że naród nie poparłby utworzenia takiego porządku gdyby nie próbowano zamydlić oczu zmniejszeniem podatków i marketingowymi hasełkami wyjętymi z kajetów marketingowców PiS które dla osoby zaznajomionej z polityką powinny być śmieszne i żenujące zarazem gdyż mają swoich "wyborców" za ludzi mało inteligentnych wykorzystując swój marketing do wycierania sobie twarzy polskością i naszymi symbolami narodowymi wiedząc jednocześnie, że chcą ten naród zniszczyć a jego ziemie zdewastować pod korporacyjne potrzeby. Jest to jawny Nowy Porządek Świata zapowiadany od dekad poprzez amerykańskich polityków i organizacji poza rządowych które nie piszą o tym wprost lecz ich deklaracje ideowe są rodem wyjęte z Agendy 2030 i planu zcentralizowania całego świata pod rządami wąskiej grupy wpływów rodziny Rotshild.

Nowy Porządek zapowiedziany był już wcześniej lecz został przełożony i zapowiedziany na 15 Maja 2021 roku, sądząc po planach Morawieckiego uznał on ze swoją świtą, że obecna sytuacja jest tak niestabilna, że nie trzeba będzie dłużej tego przekładać i grunt pod nowy ład mają już przygotowany. Informację o zaplanowaniu Nowego Ładu na dzień 15 Maja odnalazłem na portalu buissnes insider: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/pis-zaprezentuje-nowy-lad-15-maja/4mnsfw4

Po co jest Nowy Ład vel Nowy Porządek Świata? Nowy Porządek Świata vel Nowy Ład jest to program o znamionach zmiany ustroju na totalitarny w którym z roku na rok będą odbierane wszystkie pozostałe nam wolności oraz możliwość prowadzenia działalności gospodarczej, likwidacja gotówki, inwigilacja poprzez kamery face ID, Broń energii skierowanej V2K zwanej technologią mind control. Więcej dowiesz się oglądając mój mateirał o Nowym Ładzie oraz słuchając mojej audycji ze specjalistą który 20 lat zgłębia wiedzę o mind control.

573 wyświetlenia0 komentarz