Maile Dworczyka to pretekst pod nowelizację zamordystycznej ustawy o cyberbezpieczeństwie?!


Przez ostatni tydzień w całej sieci rozgorzała burza na temat wycieków maili Dworczyka który niby miał wysyłać decydujące maile o zamordystycznych pomysłach ze swojego prywatnego maila. Czy ktokolwiek mądry w to wierzy? Gdyby faktycznie maile Dworczyk wysyłał by przez swoje prywatne konto, to zasługiwałby na nagrodę Darwina 2021. Jednakże zbrodniarze nie wydają się być tak głupi, więc po co trąbi się o ich "niekompetencji"? Jest to jak wiemy temat zastępczy a w kuluarach od miesięcy zbrodniarze knesetowi czekają na dogodną okazję by wprowadzić nowelizację ustawy o cyberbezpieczeństwie gdzie premier polin Mateusz Morawiecki mógłby zlikwidować każdą stronę bez możliwości odwołania na 24 miesiące. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli ta nowelizacja zostanie przegłosowana, a raczej to jest bardziej niż pewne sądząc po ilości zdrajców w tym chlewie na Wiejskiej taka strona jak stopbezprawiu przestanie istnieć w przeciągu pierwszego miesiąca od wprowadzenia tego aktu zamordyzmu w życie. Każdy podkreślam to raz jeszcze może utracić swoją stronę bez JAKIEJKOLWIEK możliwości dyskusji i odwołania, strona zostanie zablokowana na rynek Polski, a co za tym idzie jedynie właściciele programów VPN będą mogli ujrzeć tą stronę poprzez dostęp do adresu IP strony załóżmy w Wielkiej Brytanii.


To jest jeden wielki kit! Moja hipoteza "ataków" Cybernetyczne ataki wedle mojej dedukcji zostały opłacone z zewnętrznego źródła tak by oskarżyć o to Federację Rosyjską i zrobić to co Amerykanie po 11 Września. Nierząd chce zabezpieczyć flankę elektroniczną by prawdziwe informacje przepełnione uzasadnionym sceptycyzmem nie dochodziły do opinii publicznej, jest to według mnie kolejny akt odbierania wolności i tylko czas pokaże czy mam rację, choć wolałbym się mylić.


Link do dokumentów: https://www.gov.pl/web/krmc/projekt-ustawy-o-zmianie-ustawy-o-krajowym-systemie-cyberbezpieczenstwa-oraz-ustawy-prawo-telekomunikacyjne https://legislacja.gov.pl/docs//2/12337950/12716602/12716603/dokument463185.pdf

dokument463185
.pdf
Download PDF • 341KBHipoteza wojny Świadomi obywatele zdają sobie sprawę iż już w 2016 roku miała wybuchnąć wojna pomiędzy państwem okupacyjnym polin a Białorusią i Federacją Rosyjską tak by Hillary Clinton po wygranych wyborach mogła przysłać konwoje wypełnione żołnierzami by "uspokoić" sytuację w Europie środkowo-wschodniej. Ten sam schemat może być realizowany teraz! Jak wiadomo Federacja Rosyjska nie jest państwem imperialistycznym, Władimir Putin zgłosił poprawki do konstytucji które zostały przyjęte gdzie Federacja Rosyjska zaznaczyła jasno iż nie chce ingerować w granice żadnych państw, jak i w owej nowelizacji konstytucji Federacja Rosyjska zapisała sobie nienaruszalność granic własnych. Władimir Putin co by o nim nie mówić nie dąży do konfliktu z żadnym państwem po swojej zachodniej stronie, to polin wraz ze swoim pachołem Morawieckim dąży do konfliktu od blisko roku, prowokując Białoruś i próbując wywołać zamach stanu. Na niejawnym zebraniu knesetu Kaczyński atakował Rosję! Czy matoły z knesetu dążą do wojny? Czas pokaże.. choć "nasze" wojsko takiej próby nie wytrwa i od 3-5 dni całe polin zostanie rozjechane przez wojska Białoruskie i Federacji Rosyjskiej gdyby faktycznie do wojny miało dojść.
76 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie