Agenda 2030 - Plan totalnego zniewolenia!

Zastanawiałem się czy napisać o tym teraz czy może jeszcze poczekać, społeczeństwo potrzebuje informacji co będzie po plandemii, o tym jest właśnie ten artykuł.

Agenda 2030- co to takiego?

Jest to dokument ONZ który został podpisany przez wszystkie kraje Europy. Na stronie naczelnych namiestników pisze się o tym w samych superlatywach, czy mamy się czego obawiać czy wręcz przeciwnie? Nie jestem typem pesymisty to co teraz przeczytasz nie ma na celu wystraszyć ciebie bądź co gorsza zniechęcić do działania przeciw zbrodniarzom nierządu, jestem racjonalistą i jeżeli coś będzie miało dla nas tragiczne skutki staram się w racjonalny sposób dla twojego umysłu to przedstawić tak słowem wstępu.

Nie lękaj się tego co teraz ci przedstawię, twoim nadrzędnym obowiązkiem jako świadomego człowieka a przede wszystkim Polaka jest znajomość sytuacji globalnej tak byś mógł obronić się przed tym jak i byś miał szansę na reakcję. Czym jest ta Agenda? Bandyci knesetowi oraz cała wierchuszka Związku Socjalistycznych Republik Europejskich nie powie ci prawdy gdyż te szarlatany twierdzą, że jest to "plan zrównoważonego rozwoju". Czy odbieranie wolności, własności i cenzura niewygodnych treści to zrównoważony rozwój? Oczywiście, że nie ci bandyci na żołdzie eskimosów zrobią wszystko by ten plan ziścić.

Wolność? Odebrana. Godny byt dzięki pracy? Odebrany. Niezależność energetyczna? Odbierana.

Celem owej Agendy jest przygotowanie świata pod zielony ład, świat w którym miasta będą wyglądały jak żywe szklarnie, miasta w których ekologia jest przed pseudo naukę przedstawiana jako nowa religia, kult wiecznego ratowania "matki ziemi" miasta w których wszystko będzie na wynajem nawet ubrania nie będą twoje.

Nie przesadzam! Kanał grupy Killuminati "Niesamowite Newsy 2" udostępnił reklamę Światowego Forum Ekonomicznego i ich "Wielkiego Resetu" gdzie na owej reklamie jest zapisane: "Nie będziesz miał nic, ale będziesz szczęśliwy!"

Niestety nie jestem w stanie go odnaleźć dlatego podlinkuję inny film owej grupy:


Będziesz pracował ponad swoje siły w korporacji bądź jako popychadło w jednej z placówek naczelnego nadzorcy owej agendy zwanego przeze mnie państwem okupacyjnym polin. Nie będziesz miał wyboru nie będzie innych pracodawców.

Jak może wyglądać praca w takiej korporacji? Pracujesz po 10-12 godzin dziennie, twoje dziecko którym nie masz czasu się zająć przez ową pracę jest pod "opieką" korporacyjnych niań które będą z TWOIM dzieckiem spędzać więcej czasu niż ty sam, ty jedynie dziecko będziesz widział na przerwie, w momencie powrotu do domu i w czasie w którym będziesz jechał z całą rodziną do tej "wspaniałej pracy"


Brzmi jak utopia, ale czy świat w którym tkwimy od 2020 roku nie był dla nas te parę lat temu utopijny?

Społeczeństwo nie jest nauczone wybiegać w przyszłość i przewidywać oczywiste zdarzenia jak to miało miejsce jeszcze wiek temu. Zniechęcono nas wszystkich do aktywnego uczestniczenia w życiu polityczno-społecznym i takie są skutki pracy gadzin z szamb medialnych zaczynając od telewizji kończąc na radiu i gazetach.


A co jeżeli zbuntujesz się korporacji? Cóż... w najlepszym wypadku zostaniesz zwolniony a twoje dziecko zostanie ci odebrane no chyba, że podejmiesz czynną walkę i uciekniesz wraz z rodziną w miejsce w którym prawdopodobieństwo znalezienia ciebie będzie znikome.


Ale co wtedy? Nie zarobisz ani grosza na życie dla swojej rodziny, co ja piszę na życie? na WEGETACJĘ. Agenda 2030 jest powiązana z likwidacją gotówki, więc jeżeli gotówka zostanie skasowana i patent Microsoftu 060606 wejdzie w życie będziesz w swoistej klatce, bez normalnego planu na przyszłość, gdyż twoje konta zostaną zablokowane a jeżeli nie ma innego pieniądza niż pieniądz cyfrowy to jak myślisz będziesz miał za co żyć?

A co jeżeli po prostu nie zatrudnisz się nigdzie i będziesz bezrobotnym? Będziesz otrzymywał tak zwany Dochód gwarantowany, lecz jeżeli system wykryje, że jesteś elementem niepewnym możesz być pewien, że te pieniądze zostaną ci odebrane a ty wpadniesz w problemy, jeżeli grywasz w gry na pewno słyszałeś o podobnym świecie, mam tu na myśli świat rodem z gier cyberpunkowych takich jak nasza rodzima produkcja studia CDP Red pt| Cyberpunk 2077". Pamiętaj, nie lękaj się przyszłości to ty wraz z tobie podobnymi kreujesz przyszłość, weź los w swoje ręce i nie pozwólmy RAZEM by świat który teraz został ci opisany stał się rzeczywistością.

O "Wielkim Resecie" "Agendzie 21" i wielu wielu innych ukrytych planach eskimosów usłyszysz w mojej autorskiej audycji Wolna Polska na łamach Radia Armagedon Serdecznie zapraszam!

http://radioarmagedon.zapto.org/

Oficjalny dokument okupanta w sprawie Agendy 2030: https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/agenda-2030

3,689 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie