Adam Niedzielski: "Nigdy nie wrócimy do świata sprzed pandemii". Nowy Porządek Świata tuż tuż.

Parę dni temu media obiegła rozmowa z TVN24 w której "Minister Zdrowia" Adam Niedzielski

wypowiedział dla uśpionych Polaków zdumiewające słowa, dlaczego tylko dla uśpionych? Polacy którzy wybudzili się z zimowego snu w którym trwali od lat wiedzą doskonale, że plandemia korona świrusa jest tylko narzędziem do wprowadzenia Agendy 2030 i nowego porządku który ustawi wszystkich do pionu. Ci którzy nie są obeznani z tymi agendami ONZ mogą teraz drapać się po głowie z zakłopotania "Ale jak to?" "Już nigdy nie otworzę biznesu?" Nie otworzysz jeżeli dalej będziesz przyglądać się temu pokerowi politycznemu gdzie główną wygraną politruków jest dobry start w NWO. Rozmowa TVN24 z "Ministrem Zdrowia" Adamem Niedzielskim.

A.N: "Jeśli mnie pytacie, czy wrócimy do czasów sprzed pandemii, to nie. Nie wrócimy. Nigdy".


R: "Co to znaczy "nigdy"? Przez rok? Dwa lata?


A.N: "Nigdy! Nigdy już nie wrócimy do świata sprzed pandemii. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem".


R: "A co będzie potem? Przyjdzie kolejny koronawirus? Wersja nie brytyjska, nie afrykańska, tylko jeszcze inna?" A.N: "Dokładnie tak. I powiem więcej: my musimy być świadomi i pewni takiego zagrożenia".


R: "Panie ministrze, czy nasze pokolenie…".


A.N: "Jeśli chcą mnie państwo zapytać, czy pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak." Teatr dla gojów wciąż trwa i będzie trwał w najlepsze, jedni będą nasilać sztucznie wykreowaną panikę by robić popyt na śmiercionki, jeszcze inni będą toczyć bezsensowne dyskusje na temat bezużyteczności kagańców o których powiedziano już wszystko, a jeszcze inni będą udawać swoistych janosików dobroci a faktycznie będąc na smyczy systemu pobierają przy tym pieniądze od agentów wpływu. Gdzie w tym wszystkim odnaleźć prawdę? Czy jest jeszcze gdzieś prawda?

Kiedy podstawione kukły wyciągają cię na ulicę byś zmarnował swój czas i myślał tylko o maseczkach, śmiercionkach i Bóg jeden wie o czym ich szefowie podjudzają państwa wschodnie do wojny i wprowadzą bandycką umowę z usraelem w myśl której zostaniesz wywieziony do państwa syjonistów i będziesz pracował za przysłowiową miskę ryżu. Jeżeli to nie przekonuje cię do działania to w następnym filmie oraz artykule pokażę ci tą umowę pomiędzy państwem okupacyjnym polin a usraelem, być może wtedy zrozumiesz, że czas wstać z fotela i zacząć robić to co na Polaka przystało.309 wyświetlenia0 komentarz