Witajcie na naszej stronie!

A teraz coś o nas :)

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą obywateli którzy nie są zadowoleni z kłamstw rządu w sprawie mniemanej "pandemii".Nie jesteśmy upartyjnieni co oznacza, że nasza inicjatywa jest oddolna i taka zawsze pozostanie.

Chcemy zbudować duże stowarzyszenie ludzi którzy chcą poznać prawdę i walczyć z bezsensownymi nakazami rządowymi które nie mają podstawy prawnej!

Wielu ludzi tylko mówi, że coś chce zrobić poza tym nie wychodzi z ich słów nic adekwatnego, my chcemy pokazać, że się da i nigdy żaden polityk nie będzie mógł narzucać narodowi tego co mu się żywnie podoba bez podstawy prawnej i działając wbrew Polskiej racji stanu!

U nas nie ma szefów, jeżeli masz jakiś pomysł na współpracę pisz śmiało

DZIAŁANIE

Stworzyliśmy społeczność facebookową która walczy z bezpodstawnymi nakazami Ministra Zdrowia i jego pacynek, dlatego stworzyliśmy mapę sklepów które działają w sprzeczności z prawem i nie wpuszczają klientów na podstawie braku "wymaganej" maseczki. Otóż takie działanie jest bezprawne chroni nas art 135KW i wiele wiele innych które zapisaliśmy na stronie.

Chcemy stworzyć stowarzyszenia chroniące ludzi i TY możesz nam pomóc! Musimy działać społecznie informować ludzi o tym kłamstwie globalnym dla ochrony narodu, wartości i po prostu naszej godności.

"Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie" ~Roman Dmowski

Nasza Misja

O co walczymy:

Przede wszystkim stawiamy na stworzenie nacisku na rządzących aby ustąpili z tymi nieuzasadnionymi restrykcjami niepodpartymi medycznie,jest wielu lekarzy np Doktor Anna Martynowska która za mówienie prawdy została zawieszona w zawodzie medyka, lekarze napisali książkę pt."Fałszywa Pandemia" która też obnaża mit o tym, że jest jakakolwiek pandemia.
Nie godzimy się na przymusowe szczepienia co za tym idzie będziemy wspierać każdą inicjatywę która będzie przeciwna takiemu przymusowi "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!"

Nie chcemy kolejnego lockdownu i niszczenia naszej gospodarki, kolejnego zamknięcia obywateli w domach i rekordowej inflacji, jeżeli zgadzasz się z naszymi założeniami dołącz do nas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwają pracy nad stroną
tutaj coś będzie :)

Nasza strona bez waszego wsparcia nie będzie w stanie się utrzymać, jeżeli chcecie wesprzeć nasze działania, możecie przekazać nawet złotówkę, będziemy strasznie wdzięczni za waszą pomoc :)