Wersja fizyczna jest już dostępna!

Wspierając Monarchię Narodową otrzymasz książkę w wersji PDF/Audiobook/Fizycznej, oraz wiele więcej!
Wszystkie darowizny są na rzecz działania Monarchii Narodowej nie tylko w social mediach, ale i w terenie.
Wszystkie informacje są dostępne na portalu zrzutka w linku powyżej.
 

ksiazka pdf.png
mockup książki.png

Parę słów o książce

Książka jest zlepkiem moich przemyśleń które magazynowałem w swoim umyśle od lat, nie dotyczą one tylko sytuacji plandemicznego świata który teraz widzimy i z którym walczymy codziennie.
Moje przemyślenia wybiegają latami do przodu o polityce międzynarodowej, nowym ustroju dla okupowanej Rzeczpospolitej, sprawach gospodarczych i sprawach karnych dotyczących ukarania wszystkich zbrodniarzy i bandytów obecnie żyjących od czasu PRL po czasy zbrodniczego państwa okupacyjnego polin.
W książce znajdziesz przewidywania jak może wyglądać świat jeżeli przegramy pierwszą światową wojnę biologiczną z syjonistycznymi elitami które swoje kukiełki posiadają na całym globie, oraz jakie mogą czekać nas niebezpieczeństwa po wygranej batalii z tymi ludźmi, niestety spokój długo trwał nie będzie masonerii nie da się zniszczyć raz a dobrze jedną wojną, ci zbrodniarze mają plany zapasowe, idealnym przykładem takiego planu może być zradykalizowanie Niemiec i stworzenie kolejnego tworu bliźniaczo podobnego do III Rzeszy. Z pozoru wydaje się to niemożliwe a jednak.

Książka porusza też tematy służb specjalnych które manipulują opinią publiczną oraz wywołują wewnętrzny zamkęt któremu poświęciłem cały rozdział, od kontrolowanych partii politycznych poprzez globalne koncerny światowe.
Zawarłem w publikacji także moje autorskie recepty jak odzyskać niepodległość z rąk tych szubrawców.
Resztę ciekawych rzeczy musisz sprawdzić samemu kupując moją książkę w formie przed sprzedaży fizycznej bądź możesz zakupić ją w formie PDF.

Informacje dotyczące darowizn.
Realizacja wysłania książki w wersji fizycznej może trwać maksymalnie do dwóch dni roboczych.
Realizacja cyfrowych wersji trwa do 24 godzin od momentu zaksięgowania darowizny na portalu zrzutka.
Proszę o podanie kontaktu w formie (adres email jeżeli chodzi o wersje cyfrową, bądź adres dostarczenia paczki w ramach wersji fizycznej).
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać poprzez formularz w prawym dolnym rogu strony, bądź poprzez naszego facebooka, adres email.

Adresy email do korespondencji:

stopbezprawiu@interia.pl

MonarchiaNarodowa@protonmail.com
 

Dlaczego została zmieniona zrzutka?
Książka w wersji fizycznej dzięki anonimowym darczyńcom została wydana w formie 200 egzemplarzy.
Jako iż jestem autorem książki jak i Monarchii Narodowej postanowiłem, że najlepszym rozwiązaniem będzie jeżeli pieniądze otrzymane w formie darowizny zostaną wydane nie dla mnie, lub dla kogokolwiek innego, a zostaną one wykorzystane do pracy na rzecz odzyskania niepodległości i możliwości powiększenia działań naszej organizacji politycznej.
Wpłacając darowiznę nie kupujesz książki, otrzymujesz książkę w zamian za wsparcie organizacji finansowo, gdyż organizacja aby móc działać szerzej potrzebuje funduszy, których nie możemy jako zwykli ludzie jej zapewnić.
Wszystkie dokumenty dotyczące wydrukowania książki będą dostępne już wkrótce!