WESPRZYJ WYDANIE NIEZALEŻNEJ PUBLIKACJI

                       "JAK ODZYSKAĆ NIEPODLEGŁOŚĆ"

Inne formy realizacji zamówienia

Jeżeli chcesz wysłać pieniądze z zachowaniem 100% anonimowości możesz to zrobić wpłacając pieniądze prosto na konto bankowe.

 

Za kwotę 20 zł otrzymasz książkę w formie pdf wraz z mailową dedykacją


Za kwotę 35 zł otrzymasz książkę w formie fizycznej wraz z dedykacją na pierwszej stronie książki

W niedalekiej przyszłości wyjdzie Audiobook Jak Odzyskać Niepodległość, koszt Audiobooka wynosi 10 zł

Dane do przelewu:

ING BANK ŚLĄSKI
11 1050 1272 1000 0092 1135 4643

Dane do przelewu: Mateusz Dziewięcki Dąbrowa Górnicza
Tytuł: Książka, Twoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania

Dlaczego mam podać adres zamieszkania?

Adres zamieszkania jest niezbędny do zaadresowania paczki, jeżeli jednak nie chcesz podać adresu zamieszkania napisz dokładną lokalizację paczkomatu z którego odebrałbyś książkę :)

ksiazka pdf.png
mockup książki.png

Parę słów o książce

Książka jest zlepkiem moich przemyśleń które magazynowałem w swoim umyśle od lat, nie dotyczą one tylko sytuacji plandemicznego świata który teraz widzimy i z którym walczymy codziennie.
Moje przemyślenia wybiegają latami do przodu o polityce międzynarodowej, nowym ustroju dla okupowanej Rzeczpospolitej, sprawach gospodarczych i sprawach karnych dotyczących ukarania wszystkich zbrodniarzy i bandytów obecnie żyjących od czasu PRL po czasy zbrodniczego państwa okupacyjnego polin.
W książce znajdziesz przewidywania jak może wyglądać świat jeżeli przegramy pierwszą światową wojnę biologiczną z syjonistycznymi elitami które swoje kukiełki posiadają na całym globie, oraz jakie mogą czekać nas niebezpieczeństwa po wygranej batalii z tymi ludźmi, niestety spokój długo trwał nie będzie masonerii nie da się zniszczyć raz a dobrze jedną wojną, ci zbrodniarze mają plany zapasowe, idealnym przykładem takiego planu może być zradykalizowanie Niemiec i stworzenie kolejnego tworu bliźniaczo podobnego do III Rzeszy. Z pozoru wydaje się to niemożliwe a jednak.

Książka porusza też tematy służb specjalnych które manipulują opinią publiczną oraz wywołują wewnętrzny zamkęt któremu poświęciłem cały rozdział, od kontrolowanych partii politycznych poprzez globalne koncerny światowe.
Zawarłem w publikacji także moje autorskie recepty jak odzyskać niepodległość z rąk tych szubrawców.
Resztę ciekawych rzeczy musisz sprawdzić samemu kupując moją książkę w formie przed sprzedaży fizycznej bądź możesz zakupić ją w formie PDF.

Informacje dotyczące zamówień

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem w formie przed sprzedaży książki "Jak Odzyskać Niepodległość" znajdą Państwo w tym tekście informacje jak i kiedy książka będzie dostępna do wysyłki.
Nie dysponuję funduszami które mogły by pokryć druk książki, dlatego zamawiając w formie przed sprzedażowej książkę muszą Państwo liczyć się z nawet miesięcznym oczekiwaniem na wysyłkę, wszystko jest zależne od funduszy jakie będą otrzymywane poprzez zamówienia książki w formie PDF czy fizycznej.

Z każdym z Państwa będę się kontaktować telefoniczne bądź mailowo informując o tym kiedy książka została wysłana do drukarni oraz z informacją o wysyłce, całym tym procesem będę zajmował się w pojedynkę by mieć pewność, że każda osoba zamawiająca książkę otrzymała ją jak najszybciej.
Informacje o pierwszej partii druku pojawią się gdy budżet wyniesie 500 zł